MENÜ

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
Hakkımızda
TR
Gün Medikal 1998 yılında medikal sektöründe ‘’ iyi ve kaliteli hizmet ‘’ ilkesiyle yola çıkmış ve 20 yıl boyuca bu ilkeden ayrılmadan her geçen gün büyüyerek, Türkiye’nin her bölgesine ürünlerini ulaştran Ankara merkezli bir firma olmayı başarmıştr. Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarının distribütörlüğünü ve bayiliğini üstlenen firmamız bunun yanında dünyanın her tarafından işinde uzman üretcileri bulup uygun kalitedeki ürünleri ithal etmektedir.
Hasta ve hastanelerin ihtyaçlarını karşılayarak, hastaların sağlığına mümkün olan en kısa sürede ulaşması için gerekli ve hastanelerin donanımlarını artrarak hastalara daha iyi hizmet vermeleri için gerekli geniş ürün ağımızı ihtyaç duyulan her noktaya ulaştrmaktayız.
Satış elemanlarımız geniş ürün hatmızda mevcut ürünlerin kullanımını hastane personelleri sadece çok iyi ifade etmenin yanında hastane ve hastaların ürünlerimizi en yararlı şekilde kullanabilmesi adına satş sonrası hizmet faaliyetlerimizi de sürdürmektedir
Şirketmizin çalışanları, değişen ürünleri en yakından takip ederek daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla tüm gelişmeleri takip ederek büyümesini sürdürmektedir.

EN
Gün Medical has been in Medical area since 1998. Our main principle is good and quality service. Over than 20 years we stil continue with that principle. Day by day Gün Medical growing and delivering the products all over the Turkey. Our main Office is in Ankara, capital of Turkey. Selling the world’s leadest company’s product. Finds the expert manufacturers all over the world and imports their products.
Meet the needs of hospitals and patients for healing the patient as soon as possible by increasing the equipment of hospitals. Gun Medical delivering wide range of products to every point.
Our sales employees give voice to the products well to the hospital staff and continuing after-sales services. Gun Medical grows by following the developments and changes with 15 employees.

 
ICM Yazılım